Drukāt

LĀZA seminārs nr 9 par Bērnu un Pusaudžu Psihoterapiju „Bērna ienākšana ģimenē”

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

LĀZA seminārs nr 9 par Bērnu un Pusaudžu Psihoterapiju „Bērna ienākšana ģimenē” notiks ZOOM vidē 28. jūlijā no 18.00 -20.00 pēc Latvijas laika.
Semināru vadīs LU MF pasniedzēja, ārste-psihoterapeite Inta Zīle (Latvija). Dr. Zīles īpašās profesionālās intereses ir psihosomatika un pusaudžu psihoterapija.
Seminārā runāsim par to, kā bērna gaidīšanas laiks ietekmē vecākus (kā pāri un individuāli) un liek pamatus bērna psihes funkcionēšanai, tādējādi ietekmējot kā psihisko, tā fizisko attīstību un veselību mūža garumā.
Mērķauditorija – psihoterapeiti, psihiatri, psihologi, pediatri, ģimenes ārsti u.c. interesenti.
Otrajā stundā gaidīsim semināra klausītāju jautājumus un diskutēsim.
Semināra pastāvīgie dalībnieki arī psihoterapeite Dagnija Tenne (Kanāda), bērnu un pusaudžu psihiatre Karīna Beinerte (Apvienotā Karaliste), psihoterapeits Kaspars Tūters (Kanāda).
Semināra forma - diskusijas raisoša saruna, kurā pēc ziņojuma var jautāt un saņemt atbildes.
Jautājumus var uzdot arī pirms semināra, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Dalībniekiem no Latvijas reģistrācija LĀB informatīvajā sistēmā līdz 26.07. https://saite.lv/e7Teh

Pieslēgšanās ZOOM vidē no sava datora (no Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tiks nosūtīts pieejas kods e pastā dienu pirms semināra). Lūdzu pārbaudīt arī Mēstuļu kasti, lai nav lieks uztraukums par pieejas linku.

Dalībnieki pēc semināra saņems e pastā aptauju, uz kuru jāatbild līdz 10.08. Pēc atbildēm uz aptaujas anketas jautājumiem LĀB informatīvajā sistēmā būs pieejami sertifikāti 2,5 TI. Semināri ir reģistrēti LĀB tālākizglītības pasākumu portālā, un arī sertifikāti būs LĀB sistēmā pēc aptaujas noslēguma.
LĀZA semināru lektoriem šis ir labās gribas žests, semināri ir bezmaksas, tomēr Jums ir iespēja atbalstīt LĀZA darbību, ziedojot LĀZA mājaslapā www.lazariga.lv sadaļā Ziedot vai tieši, izmantojot saiti https://saite.lv/CUs76