Drukāt

55 minūtes ar LĀZA

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

Sarunas

 

 

 

 

 

 

No 2021. gada Latviešu ārstu un zobārstu apvienība (LĀZA) aicina gan savus biedrus, gan draugus un kolēģus uz neformālām sarunām par to, kas svarīgs mums katram, par to, kas nozīmīgs medicīnā, par to, ko varam mainīt un kas jāsaglabā. Aicinām uz sarunām par vidi, kurā dzīvojam, par iespējām to darīt labāku.

Sarunas ZOOM vidē LĀZA Facebook vietnē plānotas

katra mēneša trešajā trešdienā.

Pirmā tikšanās „55 minūtes ar LĀZA” jau

17. februārī 18.00 pēc Latvijas laika.

Sarunas tēma - “Kādi bijām, kādi esam”

par to, kā LĀZA mainījusies cauri laikam.

Sarunas dalībnieki – psihoterapeits prof. Kaspars Tūters, LĀZA eksprezidents (Kanāda), reimatologs prof. Juris Lazovskis, LĀZA viceprezidents (Kanāda) bērnu psihiatrijas 5. gada rezidente Karīna Beinerte, LĀZA valdes locekle (Apvienotā Karaliste).

Ko vēlaties jautāt sarunas dalībniekiem? Gaidīsim jautājumus jau līdz 16.02. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tēmā norādot „55 minūtes ar LĀZA”, kā arī jau sarunas laikā tērzētavā (Chat).

Nākotnes sarunu tēmas būs arī par to, cik viegli ir aizbraukt vai atgriezties Latvijā, sievietes medicīnā un zinātnē, rezidentūras saturs un forma, kā arī citas tēmas, kas sasaucas ar mūsu darbību. Tāpat viesos aicināsim jūsu ieteiktos sarunbiedrus.

Kādi viesi, tādi svētki! Gaidām visus viesos „55 minūtes ar LĀZA”!