Drukāt

55 minūtes ar LĀZA 22.05.2024 par kļūdām

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

Cienītie kolēģi!

Nākamā saruna “55 Minūtes ar LĀZA” jau trešdien, 22. maijā, 18:00 pēc Latvijas laika.

 Aprīlī sākām sarunu ciklu par ārstēšanas kvalitāti, par kļūdām, par cilvēcisko saskarsmi un emocijām ārstniecības procesā, par problēmām un iespējamiem risinājumiem – par kvalitāti, tās nodrošināšanu un kontroli.

 22. maija sarunas tēma – par kļūdām ārstniecības procesā, par to, kā atpazīt kļūdu, kas kļūdās un kāpēc kļūdās, par to, vai kļūdas var novērst un vai tās var labot. Vai ir vadlīnijas, kas palīdz pieņemt lēmumus par ārstniecības taktiku, vai tās var un spēj realizēt?

Sarunā piedalās - Valts Ābols, Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs, Latvijas lielo slimnīcu asociācijas valdes priekšsēdētājs; Ivars Vanadziņš, Darba drošības un vides veselības institūta direktors, RSU Aroda un vides medicīnas katedras docētājs; Juris Lazovskis LĀZA priekšsēdis, reimatologs (Kanāda); Daina Dreimane, LĀZA vicepriekšsēde, bērnu endokrinoloģe, ASV; Alda Urtāne, LĀZA sekretāre, ginekoloģe un dzemdību speciāliste, Norvēģija. Sarunu vadīs Kamena Kaidaka, LĀZA administratore Latvijā.

 Mēs neceram, ka spēsim 55 minūtēs “glābt pasauli”, bet ikviena saruna vienmēr ir devusi gan runātājiem, gan klausītājiem jaunas atziņas, ierosmes.

Kā vienmēr šo sarunu varēs vērot tiešraidē caur LĀZA Facebook vietni, kur arī glabāsies tās ieraksts (6 mēnešus).

Topic: 55 Minūtes ar LĀZA
Time: May 22, 2024 11:00 AM Eastern Time (US and Canada)

Join Zoom Meeting

https://ej.uz/18bu

Meeting ID: 896 5804 6926
Passcode: 934608