Drukāt

LĀZA seminārs nr 8 par Bērnu un Pusaudžu Psihoterapiju

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

LĀZA seminārs nr 8 par Bērnu un Pusaudžu Psihoterapiju „Psihodinamika, psihoterapija, psihoanalīze: pamatprincipi un to pielietošana” notiks 26. maijs no 18.00 -20.00 pēc Latvijas laika.

Semināru vadīs LĀZA valdes loceklis psihoterapeits Kaspars Tūters (Kanāda). Mērķauditorija – psihoterapeiti, psihiatri, psihologi, pediatri, ģimenes ārsti u.c. interesenti.  Tiks izskaidroti galvenie principi, kas ir kopīgi psihodinamikā, psihoterapijā, psihoanalīzē, kā arī kāda ir atšķirība starp šīm pieejām. Teorētiskā puse tiks ilustrēta ar klīniskiem piemēriem no individuālās, laulību un ģimenes terapijas prakses.

Otrajā stundā gaidīsim semināra klausītāju jautājumus un diskutēsim.   

Semināra pastāvīgie dalībnieki arī Dagnija Tenne (Kanāda), Karīna Beinerte (Apvienotā Karaliste), Inta Zīle (Latvija). 

Semināra forma - diskusijas raisoša saruna, kurā pēc ziņojuma var jautāt un saņemt atbildes.

Jautājumus var uzdot arī pirms semināra, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Dalībniekiem no Latvijas reģistrācija LĀB informatīvajā sistēmā līdz 24.05.

 https://lab.arstubiedriba.lv/dev/firma.php?tree_s=262&

Pieslēgšanās ZOOM vidē no sava datora (no Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tiks nosūtīts pieejas kods e pastā dienu pirms semināra). Lūdzu pārbaudīt arī Mēstuļu kasti, lai nav lieks uztraukums par pieejas linku.

Dalībnieki pēc semināra saņems e pastā aptauju, uz kuru jāatbild līdz 10.06. Pēc atbildēm uz aptaujas anketas jautājumiem pēc 13.06. LĀB informatīvajā sistēmā būs pieejami sertifikāti 2,5 TI. Semināri ir reģistrēti LĀB tālākizglītības pasākumu portālā, un arī sertifikāti būs LĀB sistēmā pēc aptaujas noslēguma.

LĀZA semināru lektoriem šis ir labās gribas žests, semināri ir bezmaksas, tomēr Jums ir iespēja atbalstīt LĀZA darbību, ziedojot LĀZA mājaslapā www.lazariga.lv sadaļā Ziedot vai tieši, izmantojot saiti Maksājumi