Drukāt

Priecīgus pavasara svētkus!

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

LĀZA valde sūta siltus sveicienus pavasara skaistajos svētkos – Lieldienās!

Starp daudzajiem pavasara darbiem aicinām atcerēties un pievienoties arī LĀZA šī gada labajiem darbiem!

7. aprīlī 18.00 pēc Latvijas laika sāksies jau 7. seminārs par bērnu un pusaudžu psihoterapiju. Šoreiz turpināsim tēmu par ēšanas traucējumiem. Bet nākamie četri šī gada semināri būs veltīti psihodinamiskajai pieejai. Pieejas links 7. aprīļa ZOOM semināram būs publicēts mūsu mājaslapā no 6. aprīļa.

Bet 21. aprīlī notiks jau trešā diskusija „55 minūtes ar LĀZA” ZOOM vidē no plkst. 18.00 pēc Latvijas laika. Tiešsaites pieeja būs Facebook lapā, bet pieejas links arī mūsu mājaslapā. Šoreiz saruna par veselības aprūpes darbinieku izbraukšanu un aizbraukšanu no Latvijas. LĀZA mājaslapā un Facebook lapā no 10.04. būs aptauja par šo tēmu. Lūdzam Jūs izteikt arī savu viedokli tajā.

Pirmā diskusija ZOOM vidē notika  2021. g. 17. februārī 18.00 pēc Latvijas laika. Sarunas tēma - “Kādi bijām, kādi esam” par to, kā LĀZA mainījusies cauri laikam. Sarunas dalībnieki – psihoterapeits prof. Kaspars Tūters, LĀZA eksprezidents (Kanāda), reimatologs prof. Juris Lazovskis, LĀZA viceprezidents (Kanāda) bērnu psihiatrijas 5. gada rezidente Karīna Beinerte, LĀZA valdes locekle (Apvienotā Karaliste).

17. marta minūtēs mūsu LĀZA Facebook grupā runājām par COVID situāciju pasaulē. Piedalījās profesors Jānis P. Tupesis, neatliekamās palīdzības speciālists (ASV); LĀZA valdes loceklis profesors Andis Graudiņš, neatliekamās palīdzības speciālists, klīniskais toksikologs (Austrālija); prof. Jēkabs U. Leitītis, veselības aprūpes vadības speciālists (Vācija); Dr. Uldis Mitenbergs (PVO) Latvijas pārstāvniecības vadītājs, un profesors Uga Dumpis, VM galvenais infektologs (Latvija)." 

Ierakstus vēl arvien var klausīties un skatīties Facebook vietnē.

Jau aprīļa beigās zināsim arī 2021. gada Prof. Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendijas ieguvējus.

Par visiem darbiem un iecerēm turpinām rakstīt gan mājaslapā, gan arī Facebook vietnē!

Paldies visiem, kas atsūtījuši vēsturiskas fotogrāfijas par LĀZA dzīvi. Šie materiāli ļoti noder, gatavojoties LĀZA 75 gadu jubilejai 2022. gadā!

Tāpat esam pateicīgi par visiem ziedojumiem, kas nodrošina LĀZA darbu, kā arī aicinām nomaksāt ikgadējo biedra naudu.