Drukāt

Latvijas medicīnas fonds līdz 1. maijam aicina pieteikties stipendijām

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

Latvijas Medicīnas fonds (LMF), kura valdē ir latviešu ārsti profesori Bertrams un Kristaps Zariņi, arī 2017. gadā atbalstīs veselības aprūpi Latvijā un stipendijām atvēlējis 60 000 USD. Līdz 1. maijam ir iespēja pieteikties LMF stipendijām.

  • 5. vai 6. kursa medicīnas studentiem ir iespēja pieteikties Zariņu medicīnas studiju ceļojuma stipendijai studentiem. Stipendijas mērķis ir palīdzēt Latvijas medicīnas studentiem papildināt zināšanas dažādās ārzemju augstskolās un zinātniskās laboratorijās ES vai Amerikā 1- 2 mēnešu garumā. Tiks atbalstīti 2-3 pretendenti.
  • Rezidentiem un jaunajiem ārstiem ir iespēja pieteikties Zariņu medicīnas studiju ceļojuma stipendijai. Stipendija ir plānota studiju ceļojumiem uz ES vai Ameriku 1- 6 mēnešu garumā tiem, kasvēlas apgūt jaunas, līdz šim Latvijā nepielietotas vai mazpielietotas ārstēšanas metodes, Latvijai trūkstošas un pašreiz aktuālas specialitātes. Tiks atbalstīti 2-3 pretendenti.

Studiju ceļojuma stipendijas paredzētas līdz 5000 USD

  • Reģionālajām slimnīcām un universitāšu klīnikām ir iespēja pieteikties stipendijai “Akadēmiskā attīstība un izcilība”. Tās mērķis – slimnīcu, klīniku, centru vai nodaļu vadītājiem dot iespēju apgūt jaunas progresīvas ārstniecības un darba organizācijas metodes kādā no ES vai Amerikas klīnikām. 

Stipendijas apmērs - līdz 20 000 USD. Stipendiju piešķirs 1-2 pretendentiem.

LMF stipendijas svinīgi pasniegs 8. Latvijas Ārstu kongresa laikā.

Papildus informācija par prasībām pretendentiem www.lazariga.lv sadaļā Stipendijas.

Pieteikumus var iesūtīt elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai sūtot pa pastu: Dr. Dainim Krieviņam, Pilsoņu iela 13, Rīga, LV-1002 

Latvijas Medicīnas Fonds ir dibināts 1990. gadā kā privāta bezpeļņas organizācija ar mērķi atbalstīt veselības aprūpi Latvijā. Fonds ir saistīts ar Latviešu ārstu un zobārstu apvienību.

Plašāka informācija par Latvijas Medicīnas Fondu (LMF) http://latvianmedicalfoundation.org/