Drukāt

Medicīnas forums Alūksnē!

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

Dr. A. Misiņa medicīnas vēstures muzejs, lai veicinātu medicīnas (veselības) aprūpes problēmu risināšanu Alūksnes un Apes novados, sadarbībā ar Alūksnes un Apes novadu pašvaldībām, 2016.gada 5.augustā plkst.1000 organizē forumu

“Šurp, mediķi - gan jaunie, gan pieredzes bagātie!”

 

Foruma mērķis ir, apzinot vietējos apstākļus, rosināt mediķus saredzēt darba iespējas Alūksnes vai Apes pusē, uzklausīt mediķu un pacientu vēlmes, un ieteikt nepieciešamās izmaiņas normatīvajos aktos, lai kopējiem spēkiem varētu risināt samilzušās problēmas, kas ir saistītas ar medicīnu un jauno speciālistu trūkumu novados.

Forums noritēs Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē, Brūža ielā 7, Alūksnē, kur paredzēts darbs grupās:

  1. Mediķu vēlmes un ierosinājumi vietējai pašvaldībai
  2. Nepieciešamās izmaiņas normatīvajos aktos medicīnas jomā
  3. Kā motivēt mediķus atgriezties Alūksnes un Apes novados

Foruma dalībniekiem paredzēta ekskursija pa Alūksnes ezeru “Ar plostu cauri Alūksnes vēsturei” (vietu skaits ieroberžots).

Foruma noslēgumā Dr.A.Misiņa Medicīnas vēstures muzejā, Raiņa bulvārī 1, Alūksnē, neformālā gaisotnē varēs iepazīties ar muzeja ekspozīciju un izstādi „Kā redzēt neredzamo jeb medicīnas "acis".

Forumā piedalīties laipni aicināti visi interesenti, it īpaši mediķi, skolu absolventi, kuri turpmāko dzīvi vēlas veltīt medicīnai, medicīnas studenti. Mums ļoti noderēs Jūsu idejas, ierosinājumi, lai piesaistītu plašākas sabiedrības uzmanību šai tēmai un rastu konstruktīvu risinājumu problēmām medicīnas jomā Alūksnē un Apē.

Mūsu nākotne ir jāplāno jau tagad, jo viss ir tikai mūsu pašu rokās!

Dalībai forumā lūgums pieteikties līdz 2016. gada 31. jūlijam

pa tālruni: 26140567 vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sīkāka informācija pieejama mājaslapā www.medmuzejs.lv
 

Projekta vadītāja, MMVM Valdes locekle, Ilze Baltais